404

404: Not Found

Stránka nebyla nalezena

Archiv novinek

 • 05/2018 konec května 2018

            Na konci května došlo k inventuře skladu a celozávodní dovolené. V rámci úprav legislativy EU byla přijata opatření o ochraně osobních dat a všechny webové stránky i eshopy přešli a zabezpečené připojení bez narušení chodu stránek, které jsou i nadále na stejných adresách, pouze dojde k jejich automatickému přesměrování a zabezpečené šifrované spojení.  

 • 03/2018 Uzávěrka roku 2018

            Další úspěšný rok za námi s rekordním růstem oproti loňskému roku. Eshop na adrese www.eshop.jtsczsro.cz  překračuje stáne množstvím růstu objednávek a byl založen nový moderní eshop prozatím na výrobky kabelových spojek GT na adrese https://kabelovespojky.jtsczsro.cz . Poděkování tak patří všem zaměstnancům, spolupracovníkům a zákazníkům naší společnosti.

 • 09-11/2017 SSZ  Pardubice

            Provedena instalace dvou nových SSZ K18 Lidická a SSZ K25 Doubravice v Pardubicích včetně vybavení systémem Opticom preference IZS.

 • 04/2017 SSZ Františkovy Lázně

            Provedena instalace provizorního přechodu pro chodce z důvodu opravy hlavní obchvatové komunikace města a vedení objízdné trasy centrem města. Plánovaná doba instalace 6 měsíců.

 • 01/2017 PF 2017

            Děkujeme Všem zákazníkům a spolupracovníkům za důvěru v minulém roce a do nového roku přejeme mnoho pracovních i osobních úspěchů, pevné zdraví a těšíme se na další projekty a spolupráci.

 • 12/2016 SSZ Cheb

            Byla provedena kompletní výměna (rekonstrukce) blikačů výjezdu vozidel IZS hasičské stanice Cheb včetně ovládání.

 • 11/2016 SSZ K1 Pardubice

            Provedena kompletní výměna technologie a světelných zdrojů na SSZ K1 Hradecká-Bělehradská v Pardubicích a to v rekordním čase pouze tříhodinové výluky provozu.

 • 03/2016 Uzávěrka roku 2016

            Další úspěšný rok za námi a opět s dvouciferným růstem oproti loňskému roku. Zejména bychom zmínili eshop na adrese www.eshop.jtsczsro.cz jež s růstem tržeb přes 40% předčil naše očekávání. Poděkování tak patří všem zaměstnancům, spolupracovníkům a zákazníkům naší společnosti.

 • 02/2016 SSZ Kutná Hora

            Byla provedena úprava funkce zelených signálů na stávající SSZ Masarykova-Štefánikova v Kutné Hoře.

 • 01/2016 PF 2016

            Děkujeme Všem zákazníkům za důvěru v minulém roce a do nového roku přejeme mnoho pracovních i osobních úspěchů. Stále rostoucí zájem o služby naší společnost je zavazující.

 • 12/2015 SSZ Vysoká Libeň

            Byla provedena nová instalace 2 ks Přechodů pro chodce ovládaných tlačítky na silnnici I/16 v obci Vysoká Libeň.

 • 11/2015 IZS Pardubice

            Děkujeme Provedena montáž dalších 4 ks vysílačů preference Opticom na vozidla HZS stanice Dukla v Pardubicích..

 • 11/2015 SSZ Pardubice

            Byla provedena kompletní výměna řadiče SSZ K19 kpt. Bartoše a výměna světelných zdrojů za LED s bezpečným napětím 40V a to v rekordním čase pouhých několika hodin.

 • 07/2015 SSZ Kralupy

            Nová výstavba přechodu pro chodce proběhla při rekonstrukci komunikace Mostní v Kralupech nad Vltavou.

 • 04/2015 SSZ Aš

            Byla provedena instalace blikačů na nově rekonstruovaném výjezdu stanice IZS v Aši.

 • 04/2015 Pardubice rekonstrukce

            V rámci rekonstrukce Třídy Míru byla upravena také stávající SSZ K3 Veselka v Pardubicích ve spolupráci s Městskými službami.

 • 01/2015 SSZ Vrané

            Byla provedena instalace chytrého semaforu ( dynamické řízení provozu) na kyvadlově řízeném semaforu u Vranného v oblasti prací na zpevnění svahu a to v rekordním čase dvou dnů včetně zemních prací a pokládky kabeláže stálého napájení.

 • 01/2015 PF 2015

            Děkujeme Všem zákazníkům za důvěru v minulém roce a do nového roku přejeme mnoho pracovních i osobních úspěchů.


 • 11/2014 Rekonstrukce SSZ Kutná Hora          

             Kompletní rekonstrukce havarované SSZ v Kutné Hoře s výměnou řadiče, kabelové sítě, sloupů a LED Vložek světelných signálů včetně doplnění moderní videodetekce.

 • 11/2014 Rekonstrukce SSZ Rakovník                                                                                  

              Kompletní výměna původních světelných zdrojů (žárovek) za moderní úsporné LED vložky při zachování původních návěstidel Siemens.

 •  09/2014 Asistence Velká Pardubická a Zlatá Přilba

            Tradiční asistence na víkendových kulturních akcích v Pardubicích v obsazení pohotovostní vůz Renault Megane GT Grandtour a motocykl Hoda NT 700.

 • 07/2014 SSZ Brandýs n.L.

          Instalace blikačů a akustické návěsti pro výjezd vozidel SDH Brandýs nad Labem v Kralupské ulici.

 • 06/2014 Asistence Na Aviatické pouti

          Tradiční asistenci na víkendových kulturních akcích v Pardubicích si poprvé vyzkoušel náš nový pohotovostní vůz Renault Megane GT Grandtour.

 • 04-11/2014  Rekonstrukce komunikací v Pardubicích

          V tomto roce proběhla rekonstrukce komunikací na území města Pardubice včetně oprav detekčních indukčních smyček pro SSZ.

 

 • 01/2014 PF 2014

          Děkujeme Všem zákazníkům za důvěru v minulém roce a do nového roku přejeme mnoho pracovních i osobních úspěchů.


 • 12/2013 Rozšíření parkovacího systému v Sokolov

          Doplnění systému o parkoviště u OD Ural.

 • 12/2013 Výstavba SSZ Kralupy

          Nový přechod pro chodce s dopravními detektory (systém Traffickam) a radarovým zpomalovacím semaforem u v ulici Přemyslova.

06/2013 Zakázka Rekonstrukce SSZ K5 v Chebu

          Nové dopravní řešení, rekonstrukce kabelové sítě a nové stožáry.

 • 03/2013 Nová prezentace

         Spuštěna nová prezentace na stránkách www.jtsczsro.cz 

 • 02/2013 Braumeister

        Dodány dvě varny piva Braumeister významnému zákazníku " Rodinný pivovar Bernard v Humpolci "

 • 01/2012 E-shop

  Spuštěn nový eshop firmy. www.eshop.jtsczsro.cz

 • 10/2011 Braumeister

  Zahájeno vaření piva několika prvními várkami a zároveň prodej techniky minipivovarů a příslušenství od německé firmy SPEIDEL.

Rady a návody

1) Jak se chovat na moderním semaforu

DSCN4807

Řidiči

Dojíždějte vždy až na hranici křižovatky (ke stopčáře) - používejte jízdní pruh pro směr, kterým hodláte pokračovat - při zastavení neustále sledujte semafor (změny nemají pevný řád intervalů pro střídání směrů) - při rozjíždění a průjezdu SSZ dbejte na co nejmenší vzdálenost mezi vozidly s ohledem na bezpečnost provozu (zařízení počítá průjezd vozidel a upravuje délku zelené)

Icon 01

Chodci

Pokud je přechod vybaven tlačítkem pro chodce stiskněte ho (zelená ve většině případů nepřijde, protože počítač neví o přítomnosti chodců u přechodu) - jako potvrzení se rozsvítí nápis ČEKEJTE (zelená pro přechod přijde co nejdříve to dopravní situace dovolí, při držení nebo více stisknutí tlačítka se zelená dříve neobjeví) - sledujte pečlivě signál (doba svícení zelené není příliš dlouhá minimálně však 5 vteřin) - doba zelené je určena dle normy a silničního zákona na vkročení na přechod, po skončení je počítáno s dalším časem pro bezpečné dokončení přecházení - při rozsvícení zelené se raději přesvědčete pohledem vlevo, že nehrozí nebezpečí (ne všichni řidiči zákon respektují)

2) Jak se chovat na parkovišti

psa-5 pedn pohled

Parkovací automaty na výdej lístků

Tento druh zařízení vydává po zaplacení potvrzení, které se umísťuje za sklo automobilu. Řidič vloží do automatu mince (minci) v hodnotě doby předpokládaného stání vozidla na parkovišti. Poté stiskne tlačítko výdeje lístku, lístek po dotisku odebere a vloží do automobilu za přední sklo viditelně a čitelně. Některé automaty bývají vybaveny vracením peněz a umožňují tudíž možnost vhození mince vyšší hodnoty, nastavení doby stání (tlačítky + a - ). Po stisku tlačítka výdeje lístku se automaticky vrátí přeplatek. Na každém automatu by měli být informace o provozní době, tarifu (ceně), návod k obsluze a servisu (hlášení v případě poruchy).

Icon 01

Parkovací zařízení závorové pro uzavřené prostory

Parkovací zařízení závorové pro uzavřené prostory Toto zařízení pracuje na principu vjezdových a výjezdových stojanů a závor, které se otvírají a zavírají zcela automaticky v závislosti na informacích od stojanů nebo z řídící ústředny. Při příjezdu vloží buď řidič do stojanu svou interní kartu nebo si po stisku tlačítka vyzvedne ze stojanu kartu na parkování. Závora se po odebrání karty automaticky otevře, řidič vjede na parkoviště a zaparkuje. Před odjezdem z parkoviště je na některých zařízeních možno zaplatit v automatických kasách. Tyto kasy jsou schopné brát nejen kovové mince, ale i papírové bankovky všech druhů, tak i platební karty kreditní i čipové. Po zaplacení vloží při odjezdu do stojanu potvrzený parkovací lístek a po zvednutí závory opustí parkoviště. Tam kde takové kasy nejsou bývají ruční kasy umístěné u výjezdu s obsluhou, která po zaplacení otevře závoru pro opuštění parkoviště.


Pokud máte jiné dotazy nebo jste něčemu nerozuměli kontaktujte nás na e-mailu Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. . Některé zajímavé dotazy budeme zveřejňovat na tomto místě, samozřejmě i s jejich odpověďmi.

Kontakt

Sídlo společnosti:

logo

Husova 1712/5
Brandýs nad Labem
250 01 Česká republika

IČO: 29026806
DIČ: CZ29026806
Tel./fax.: +420 326 90 33 32
E-mail:  Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Jednatelé firmy:

Miloš Jansa
Tel.: 603 920 939
Daniel Jansa

Zástupce pro věci technické a obchodní:

Daniel Jansa
Tel.: 603 471 644
E-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. 

 • 05/2018 konec května 2018     Na konci května došlo k inventuře skladu a celozávodní dovolené. V rámci úprav legislativy EU byla přijata opatření o ochraně osobních dat a všechny webové stránky i eshopy přešli a zabezpečené připojení bez narušení chodu stránek, které jsou i nadále na stejných adresách, pouze dojde k jejich automatickému přesměrování a zabezpečené šifrované spojení. 

 • 03/2018 Uzávěrka roku 2018    Další úspěšný rok za námi s rekordním růstem oproti loňskému roku. Eshop na adrese www.eshop.jtsczsro.cz  překračuje stáne množstvím růstu objednávek a byl založen nový moderní eshop prozatím na výrobky kabelových spojek GT na adrese https://kabelovespojky.jtsczsro.cz . Poděkování tak patří všem zaměstnancům, spolupracovníkům a zákazníkům naší společnosti.

Počítadlo.cz